T:+90 332 345 45 90 (pbx) Fax: +90 332 345 45 93
Büsan 3. San. Sit. 10650 Sk. No:4  Karatay/KONYA/TÜRKİYE
Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren ekranlar ve ierdiği her türlü bilgi ve bağlı  materyal, yerleşim ve öğeler, müşteri ve çözüm ortaklarının logoları ve kaynağı belirtilerek yapılmış alıntılar hariç ve aksi belirdilmedikçe GÜÇLÜ PLASTİK’in malıdır. GÜÇLÜ PLASTİK’İN yazılı izni olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe kısmen veya tamamen kullanılamaz veya alıntı yapılamaz.
© 2013-2014 | Tüm hakları saklıdır.  |  Powered By MRK AJANS
Kurumsal
Yerden Isıtma Grubu
Klozet Kapağı Grubu
Troblen Grubu
Körüklü Lavabo Sifonları Grubu
Taslı Lavabo Sifonları Grubu
Es’li Lavabo Sifonları Grubu
Eyve Sifonları Grubu
Yer Süzgeçleri Grubu
Pis Su İniş Kelepçesi Grubu
Menfez Grubu
Çamaşır Makinesi Bağlantı Hort. Grubu
Çamaşır Makinesi Tahliye Hort. Grubu
Paspas Grubu
Montaj Elemanları Grubu

ÜRÜN GRUPLARI
*Güçlü Plastik, sıhhi tesisat malzemeleri ve banyo aksesuarları üreticisidir. Türkiye’nin en büyük sanayi şehirlerinden birisi olan Konya’ da üretim yapmaktadır.
*Güçlü Plastik Enjeksiyon Makine ve Kalıp İmalat Sanayi Ticaret LTD. ŞTİ. 1996 yılında kurulmuştur. İlk üretimine, Konya-Karatay Sanayi Sitesinde 150 m2’ lik bir alanda başlamıştır. Sürekli gelişen Plastik sektöründe, kurulduğu günden itibaren, pazar payını artırabilmek maksadıyla: makine parkurunu sürekli yenilemiş, kendi tasarlayıp imal ettiği kalıp modelleri ile de yüzün (100) üzerin de  ürün çeşidine ulaşarak, sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.
*Sırasıyla, önce 2003 yılında 1nci Organize Sanayi Sitesi’ ne taşınan firmamız daha sonra 2009 yılında Konya-Büsan 3 ncü Sanayi Sitesi’ne taşınarak 3000m2 kapalı alanda üretimini sürdürmektedir.
*Güçlü Plastik markalı ürünler; zamanında ürün teslimi, geniş pazarlama ağı, uzman ekipleri ve taviz vermeden sürdürdüğü ürün kalitesi sayesinde bütün Türkiye coğrafyasında güvenle     kullanılmaktadır.
*Firmamız ayrıca: Kuzey Afrika, Orta Doğu, Kuzey ve Batı Asya ülkeleri ile Balkan Ülkeleri olmak üzere 12 ülkeye ihracat yapmaktadır.
Misyonumuz; doğru zaman ve doğru yerde, istenilen kalitedeki malzemeyi, en hızlı, en ekonomik ve en güvenli şekilde üretip, müşteriye teslim etmek,
Vizyonumuz; kaliteden taviz vermeden Güçlü Plastik markalı ürünlerin tüm dünyada kullanılmasını sağlamaktır.